دانلود برنامه بلک جک

دانلود بازی 21 آنلاین

در بازی سایت بلک جک آنلاین این نام به هر دستی شامل یک آس به اضافه یک کارت ده یا عکس، صرف نظر از خال یا رنگ اشاره دارد. برخلاف پوکر که هدف شکست دادن رقبایی است که در میز نشسته‌اند، در بازیِ بلک جک، شما باید پخش‌کننده کارت (دیلر) را شکست دهید.

اگر مجموع اعدادِ دست شما، نزدیک‌تر از دستِ پخش‌کننده به عدد 21 باشد، شما برنده هستید. در بازی بلک جک، اگر دست پخش‌ کننده کارت به عدد 12 نزدیک‌ تر باشد یا مجموع اعداد دست شما از 21 بیشتر شود، شما شکست می‌ خورید.

بازی ۲۱ انلاین پولی

بازی ۲۱ انلاین پولی

هدف شما در بازی ۲۱ انلاین پولی به دست آوردن مجموع امتیاز کارت‌های خود نزدیک به 21 است، اما بدون اینکه بیشتر از 21 شود. همچنین، امتیاز شما باید بیشتر از امتیاز دیلر (بانکر) باشد.

ارزش کارت‌ها

کارت‌های 2 تا 10: ارزش معادل با مقدار نوشته شده بر روی کارت دارند.

کارت‌های صورت (Jacks)، کارت‌های وزیری (Queens) و کارت‌های پادشاهی (Kings): هر کدام 10 امتیاز دارند.

کارت آس (Ace): می‌تواند ارزش 1 یا 11 را داشته باشد، بسته به انتخاب بازیکن.

شروع بازی: هر بازیکن دو کارت دریافت می‌کند که هر دو باز هستند. دیلر نیز یک کارت روبه‌بالا و یک کارت روبه‌پایین دریافت می‌کند.

درخواست کارت (Hit): شما می‌توانید از دیلر کارت بخواهید تا مجموعه کارت‌های خود را تا حد مجاز 21 افزایش دهید.

بازی ۲۱ انلاین

بازی ۲۱ انلاین

نگهداری (Stand): شما می‌توانید از درخواست کارت خودداری کنید و با مجموع کارت‌های فعلی خود بمانید.

دوبل کردن (Double Down): در برخی شرایط، شما می‌توانید شرط خود را دو برابر کنید و یک کارت دیگر دریافت کنید.

تقسیم (Split): اگر دو کارت با ارزش یکسان دارید، می‌توانید آنها را به دو دست جداگانه تقسیم کنید و به طور جداگانه با هر یک ادامه دهید.

بیمه (Insurance): اگر دیلر یک آس دارد، شما می‌توانید بیمه بگیرید که در صورت بلک جک دیلر، شما را جبران کند.

بازی 21 آنلاین

بازی 21 آنلاین

پس از اتمام دست، برنده کسی است که مجموع امتیازی نزدیک‌تر به 21 از امتیاز دیلر داشته باشد، اما بیشتر از 21 نباشد. در صورتی که بازیکن بیشتر از ۲۱ داشته باشد (باست شود)، بازنده محسوب میشود. در صورتی که بازیکن بلک جک (با دو کارت 10 ارزشی، مانند کارت شاه و آس) داشته باشد، برنده بخشی از شرط می‌ شود.

در بازی بلک جک، وجود برخی نکات مهم و استراتژی‌ ها می‌ تواند به شما کمک کند تا عملکرد بهتری در بازی داشته باشید. در زیر، به برخی از نکات مهم بازی بلک جک اشاره می‌ کنیم.

jack

تیم کارشناسان بلک جک پرو blackjack1pro از افراد متخصص و حرفه‌ ای در زمینه کارینو ها و بازی‌ های شرط بندی آنلاین تشکیل شده است، که به‌ ویژه در بازی بلک جک تخصص بالایی دارند. اگر به دنبال بهبود مهارت‌ هایتان در بلک جک هستید، تیم بلک جک پرو بهترین منابع و مشاوره‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا